OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Rejestracja znaku towarowego
Bartosz Gędziorowski - Członek Zarządu w 3e software house
Read More
Z Kancelarią ViaMarca współpracujemy od 2009 r. w zakresie ochrony własności intelektualnej. Z przyjemnością mogę potwierdzić, że Kancelaria ViaMarca odznacza się wysokim poziomem profesjonalizmu, a reprezentujący ją adwokat i rzecznik patentowy Karol Gajek jest osobą niezwykle zaangażowaną, kreatywną i odpowiedzialną. Szczególnie doceniam to, że nasza współpraca oparta jest przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb biznesowych i pewności, że zastosowane rozwiązania realizują je w optymalny sposób.
Grzegorz Pawlikowski - Prezes Zarządu 40za40.pl Sp. z o.o.
Read More
Pan Karol Gajek z kancelarii ViaMarca wielokrotnie uchronił naszą firmę przed wykorzystywaniem naszego znaku towarowego oraz nazwy “40za40” przez podmioty konkurencyjne. Poziom wiedzy, profesjonalne podejście do zgłaszanych tematów oraz sposób prowadzenia spraw w sytuacjach, które były dla nas często bardzo stresogenne, zasługuje na szczególną pochwałę. Karol bardzo dziękuję za spokojne, profesjonalne i przejrzyste prowadzenie naszych spraw.
Gabriel Brzozowski - Właściciel Beauty Skin Kliniki Zdrowia i Urody
Read More
Współpracujemy z kancelarią ViaMarca od 2018 r. Karol Gajek, założyciel kancelarii, jest osobą zorientowaną na osiągnięcie określonego celu. Doskonale planuje poszczególne etapy projektu i realizuje je krok po kroku. W ten sposób uzyskaliśmy domenę internetową zarejestrowaną przez innego przedsiębiorcę – strategia przygotowana przez Karola Gajka sprawdziła się w 100%. Ponadto, co ważne dla przedsiębiorcy, wszelkie zawiłości prawne Karol potrafi wyjaśnić prosto i przejrzyście. Zdecydowanie mogę polecić kancelarię ViaMarca do wszystkich projektów związanych z własnością intelektualną.
Konrad Lenneis - Partner w Görg Lenneis Geréd Rechtsanwälte GmbH, Austria
Read More
„Współpracujemy z Karolem Gajkiem od wielu lat i poleciliśmy mu kilku naszych najważniejszych klientów. Karol Gajek jest świetnym profesjonalistą i pomagał naszym klientom w wielu różnych sprawach dotyczących znaków towarowych w Polsce, nie tylko w różnego rodzaju postępowaniach przed Urzędem Patentowym RP, ale także w bardzo skomplikowanych sporach i negocjacjach umów. Karol posiada imponującą wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa własności intelektualnej oraz jest wysoce skutecznym negocjatorem i strategiem w zakresie sporów. Poza tym Karol jest responsywną, bardzo komunikatywną i bezproblemową osobą. Serdecznie polecamy Karola każdemu z naszych klientów i współpracowników prawników do pracy w zakresie własności intelektualnej w Polsce.”
Maria Łuka - Dyrektor Zarządzająca w Podlaska Wytwórnia Wódek „Polmos” S.A.
Read More
Współpracę z Panem Mecenasem Karolem Gajkiem, będącym wtedy częścią zespołu zapewniającego międzynarodową ochronę naszych znaków towarowych, rozpoczęłam ponad 10 lat temu. Przez ponad dekadę Mecenas Gajek czuwał nad szerokim wachlarzem spraw z zakresu prawa własności przemysłowej, od reprezentowania nas w postępowaniach zgłoszeniowych i rejestrowych przed Urzędem Patentowym RP, Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) oraz Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO), po zakończone sukcesem sprawy sporne dotyczące naszych najważniejszych marek. Z doświadczenia wiem, że niezależnie od wagi zleconych spraw, działania Pana Mecenasa Gajka zawsze cechują się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i elastycznością uwzględniającą indywidualne potrzeby klienta. Dlatego też bez wahania polecam Kancelarię ViaMarca jako rzetelnego partnera w zakresie ochrony własności intelektualnej.
Robert Potępa - Wspólnik w R-TechniQ sp. z o.o.
Read More
Jako firma R-TechniQ Sp.z o.o. mieliśmy okazję pracować z kancelarią ViaMarca przy projekcie dotyczącym naruszenia praw do oprogramowania komputerowego. Sprawa była skomplikowana i wielowątkowa, a strony przeciwne reprezentowały znane kancelarie prawne. Pan Karol Gajek, mający doświadczenie w tego typu sprawach, okazał się bardzo dobrym negocjatorem i biegłym prawnikiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, tym bardziej, że kontakt z p. Karolem był zawsze szczery, a porady prawne i strategie przedstawiane przez niego były jasne i czytelne. Jeżeli ktoś szuka kancelarii zajmującej się tego typu sprawami, ViaMarca to doskonały wybór.
Irina Slobodyanyuk - Prezes Zarządu Willa Biała sp. z o.o.
Read More
Kancelaria ViaMarca przygotowywała nam strategię ochrony znaków towarowych, po czym przeprowadziła cały proces rejestracji szybko i sprawnie. Po drodze mieliśmy problemy ze sprzeciwem, ale p. Karol Gajek skutecznie negocjował z przeciwnikiem i doszło do rejestracji naszego znaku. ViaMarca to świetna kancelaria do spraw znaków towarowych.
Matt Sammon - Właściciel Sonder IP, Wielka Brytania
Read More
Współpracuję z Karolem i ViaMarca dla wszystkich sprawach, w których potrzebujemy pomocy IP w Polsce. Karol zapewnia doskonałą obsługę, udzielając jasnych i zwięzłych porad. Potrafi szybko uchwycić złożone zagadnienia prawne i sprawnie je rozwiązać. Dzięki ViaMarca zawsze otrzymujemy świetny stosunek jakości do ceny.