Rejestracja znaku towarowego

ZAUFAJ WSZECHSTRONNEMU DOŚWIADCZENIU

Zastrzeż wzór przemysłowy


Prześlij nam zdjęcie lub grafikę swojego produktu lub etykiety 
a my bezpłatnie zweryfikujemy, czy można je zastrzec

Karol Gajek, założyciel kancelarii, jest rzecznikiem patentowym i adwokatem. Posiada wyjątkowe doświadczenie zawodowe wyniesione z
Urzędu Patentowego RP (UPRP), Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) i renomowanych kancelarii prawnych.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas:

tel. 696 712 726

lat doświadczenia w prawie własności intelektualnej
0 +
sporów z zakresu własności intelektualnej
0 +
zgłoszonych znaków towarowych i wzorów
0 +
badań znaków towarowych i wzorów
0 +
Rejestracja znaku towarowego świętokrzyskie

Karol rozumie firmy, którym pomaga, a także ich cele biznesowe. Jest zorientowany na rozwiązania i analizuje każdy aspekt sprawy, aby przygotować jasną strategię.WTR 1000

Rejestracja znaku towarowego

“Karol Gajek to kluczowa postać w sprawach dotyczących patentów i znaków towarowych. [Recommended Lawyer- Intellectual Property, Poland 2019].” Legal 500 EMEA

Opinie naszych klientów

Rejestracja znaku towarowego
Bartosz Gędziorowski - Członek Zarządu w 3e software house
Read More
Z Kancelarią ViaMarca współpracujemy od 2009 r. w zakresie ochrony własności intelektualnej. Z przyjemnością mogę potwierdzić, że Kancelaria ViaMarca odznacza się wysokim poziomem profesjonalizmu, a reprezentujący ją adwokat i rzecznik patentowy Karol Gajek jest osobą niezwykle zaangażowaną, kreatywną i odpowiedzialną. Szczególnie doceniam to, że nasza współpraca oparta jest przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb biznesowych i pewności, że zastosowane rozwiązania realizują je w optymalny sposób.
Grzegorz Pawlikowski - Prezes Zarządu 40za40.pl Sp. z o.o.
Read More
Pan Karol Gajek z kancelarii ViaMarca wielokrotnie uchronił naszą firmę przed wykorzystywaniem naszego znaku towarowego oraz nazwy “40za40” przez podmioty konkurencyjne. Poziom wiedzy, profesjonalne podejście do zgłaszanych tematów oraz sposób prowadzenia spraw w sytuacjach, które były dla nas często bardzo stresogenne, zasługuje na szczególną pochwałę. Karol bardzo dziękuję za spokojne, profesjonalne i przejrzyste prowadzenie naszych spraw.
Gabriel Brzozowski - Właściciel Beauty Skin Kliniki Zdrowia i Urody
Read More
Współpracujemy z kancelarią ViaMarca od 2018 r. Karol Gajek, założyciel kancelarii, jest osobą zorientowaną na osiągnięcie określonego celu. Doskonale planuje poszczególne etapy projektu i realizuje je krok po kroku. W ten sposób uzyskaliśmy domenę internetową zarejestrowaną przez innego przedsiębiorcę – strategia przygotowana przez Karola Gajka sprawdziła się w 100%. Ponadto, co ważne dla przedsiębiorcy, wszelkie zawiłości prawne Karol potrafi wyjaśnić prosto i przejrzyście. Zdecydowanie mogę polecić kancelarię ViaMarca do wszystkich projektów związanych z własnością intelektualną.
Konrad Lenneis - Partner w Görg Lenneis Geréd Rechtsanwälte GmbH, Austria
Read More
Współpracujemy z Karolem Gajkiem od wielu lat i poleciliśmy mu kilku naszych najważniejszych klientów. Karol Gajek jest świetnym profesjonalistą i pomagał naszym klientom w wielu różnych sprawach dotyczących znaków towarowych w Polsce, nie tylko w różnego rodzaju postępowaniach przed Urzędem Patentowym RP, ale także w bardzo skomplikowanych sporach i negocjacjach umów. Karol posiada imponującą wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa własności intelektualnej oraz jest wysoce skutecznym negocjatorem i strategiem w zakresie sporów. Poza tym Karol jest responsywną, bardzo komunikatywną i bezproblemową osobą. Serdecznie polecamy Karola każdemu z naszych klientów i współpracowników prawników do pracy w zakresie własności intelektualnej w Polsce.
Robert Potępa - Wspólnik w R-TechniQ sp. z o.o.
Read More
Jako firma R-TechniQ Sp.z o.o. mieliśmy okazję pracować z kancelarią ViaMarca przy projekcie dotyczącym naruszenia praw do oprogramowania komputerowego. Sprawa była skomplikowana i wielowątkowa, a strony przeciwne reprezentowały znane kancelarie prawne. Pan Karol Gajek, mający doświadczenie w tego typu sprawach, okazał się bardzo dobrym negocjatorem i biegłym prawnikiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, tym bardziej, że kontakt z p. Karolem był zawsze szczery, a porady prawne i strategie przedstawiane przez niego były jasne i czytelne. Jeżeli ktoś szuka kancelarii zajmującej się tego typu sprawami, ViaMarca to doskonały wybór.
Maria Łuka - Dyrektor Zarządzający w Podlaska Wytwórnia Wódek „Polmos” S.A.
Read More
Współpracę z Panem Mecenasem Karolem Gajkiem, będącym wtedy częścią zespołu zapewniającego międzynarodową ochronę naszych znaków towarowych, rozpoczęłam ponad 10 lat temu. Przez ponad dekadę Mecenas Gajek czuwał nad szerokim wachlarzem spraw z zakresu prawa własności przemysłowej, od reprezentowania nas w postępowaniach zgłoszeniowych i rejestrowych przed Urzędem Patentowym RP, Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) oraz Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO), po zakończone sukcesem sprawy sporne dotyczące naszych najważniejszych marek. Z doświadczenia wiem, że niezależnie od wagi zleconych spraw, działania Pana Mecenasa Gajka zawsze cechują się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i elastycznością uwzględniającą indywidualne potrzeby klienta. Dlatego też bez wahania polecam Kancelarię ViaMarca jako rzetelnego partnera w zakresie ochrony własności intelektualnej.
Matt Sammon - Właściciel Sonder IP, Wielka Brytania
Read More
Współpracuję z Karolem i ViaMarca dla wszystkich sprawach, w których potrzebujemy pomocy IP w Polsce. Karol zapewnia doskonałą obsługę, udzielając jasnych i zwięzłych porad. Potrafi szybko uchwycić złożone zagadnienia prawne i sprawnie je rozwiązać. Dzięki ViaMarca zawsze otrzymujemy świetny stosunek jakości do ceny.
Irina Slobodyanyuk - Prezes Zarządu Willa Biała sp. z o.o.
Read More
Kancelaria ViaMarca przygotowywała nam strategię ochrony znaków towarowych, po czym przeprowadziła cały proces rejestracji szybko i sprawnie. Po drodze mieliśmy problemy ze sprzeciwem, ale p. Karol Gajek skutecznie negocjował z przeciwnikiem i doszło do rejestracji naszego znaku. ViaMarca to świetna kancelaria do spraw znaków towarowych.
Previous
Next

skontaktuj się z nami

zamów bezpłatną konsultację

Zadzwoń lub napisz do nas. W ramach bezpłatnej konsultacji podpowiemy Ci jak chronić Twoje prawa, jak się bronić i jak atakować. Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące kosztów, szans i ryzyka związanego z poszczególnymi rozwiązaniami. 

W prawie własności intelektualnej kluczowa jest zasada “kto pierwszy, ten lepszy”. Jeżeli masz pomysł na biznes, wymyśliłeś nazwę lub stworzyłeś produkt, nie czekaj aż ktoś Cię uprzedzi.

Zadbaj o swoje prawa już teraz!

Rejestracja znaku towarowego
Rejestracja znaku towarowego

Kancelaria Prawa Własności Intelektualnej

Kancelaria ViaMarca IP świadczy usługi prawne zarówno przez Internet, jak i stacjonarnie. Chętnie spotkamy się z Tobą w następujących lokalizacjach:

Województwo Mazowieckie (Warszawa, Piaseczno, Janki, Raszyn, Pruszków, i okolice)
Województwo Świętokrzyskie (Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, i okolice)
 Województwo Podkarpackie (Tarnobrzeg, Stalowa Wola, i okolice)

 

ViaMarca Kancelaria Adwokacko-Patentowa Karol Gajek
adres do korespondencji: 
ul. Malownicza 9
05-090 Dawidy Bankowe
NIP: 864-127-21-27
Regon: 141204176
tel. +48 696 712 726
kontakt@viamarca.pl
www.viamarca.pl

Polityka prywatności

projekt strony: OlimpAgency.pl